Kerst bij u thuis
Helaas is het niet meer mogelijk om onze kerstboxen te bestellen.
Wel kunt u 26 december in de avond a la carte gerechten bij ons afhalen. Bekijk hier ons menu
Geef uw bestelling tijdig door zodat wij er voor kunnen zorgen dat uw gerechten op de afgesproken tijd klaar staan.
Wij wensen u fijne kerstdagen en een gezond en liefdevol 2022!!
Kerstmenu voor bij u thuis 2021
Gebruiksaanwijzing en bereidingswijze:
Ons concept werkt volgens het 80-20 principe. 80% hebben wij voor u gedaan en 20% zult u thuis nog moeten doen.
Dat wil zeggen; Het voorgerecht komt op een schaal en kunt u in het midden van uw tafel zetten en met uw gezelschap delen. De amuse en het nagerecht worden koud geserveerd en hoeft u alleen maar zelf op uw eigen servies uit te serveren.
De soep kunt u in een eigen pan opwarmen en het hoofdgerecht dient u nog even in de oven te zetten.
Uiteraard hebben onze koks er een duidelijke beschrijving bijgevoegd.
Om uw kerstdiner helemaal compleet te maken, hebben we er ter afsluiting nog een lekkere verassing voor bij de koffie of thee bijgevoegd.
Wij hopen u tijdens de feestdagen op deze manier weer te kunnen verwennen met een heerlijk kerstdiner.
Lieve groeten,
Het Arcade-team
Amuse
Zalmbonbon gevuld met makreelmouse, rouleau van kalkoen, crostini met paling, rundercarpaccio met truffelmayonaise
Ossenstaart bouillon met pastinaak en groene kruiden
Kalfshaas en kalfssucade met portsaus
Of
Hertenfilet met paddenstoelensaus
Petit grand kerstdessert: een verrassing bedacht door onze koks
Prijs: €41,50
Wijnsuggestie
Onderstaande wijnen passen goed bij het kerstmenu en zijn per fles te bestellen via het bestelformulier.
Deze witte wijn is een blend van Verdejo en Sauvignon blanc. Het is een Biologische wijn uit het wijngebied la Mancha gelegen in het hart van Spanje. Dit is een lekkere frisse, fruitige wijn met bloemige, ronde tonen en een fijne afdronk. Deze wijn past perfect bij het voorgerecht en kan ook heerlijk door worden gedronken bij het hoofdgerecht.
De rode wijn is een Montepulciano D’abruzzo uit de gelijknamige streek Abruzzo in Italië, ten oosten van Rome. Deze Biologische wijn is zacht van smaak maar heeft ook de nodige “body” om goed te matchen bij zowel het hert als de kalfshaas. Hij heeft tonen van rood fruit, zachte tannines en een aangename lange afdronk. Een heerlijke wijn, niet te zwaar zodat hij ook goed past bij het voorgerecht.
Komt u ook langs?
Contact
Openingstijden
Wegens onderbezetting in de keuken
zijn wij helaas genoodzaakt
om de komende periode op de maandagen,
dinsdagen en woensdagen te sluiten.
Maandag: | Gesloten |
Dinsdag: | Gesloten |
Woensdag: | Gesloten |
Donderdag: | 10:00 - 23:00 |
Vrijdag: | 09:00 - 00:00 |
Zaterdag: | 10:00 - 00:00 |
Zondag: | 11:00 - 23:00 |